Ārsta Maikla Fiškina pieredze, lietojot CuraLin

Pēc cīņas ar 2. tipa cukura diabētu vairāk nekā desmit gadu garumā ārsts Maikls Fiškins (Michael Fishkin) atrada dabīgu risinājumu, kā saglabāt veselīgu un līdzsvarotu glikozes līmeni asinīs. Dr. Fiškins jau vairāk kā gadu lieto CuraLin. Jā, arī ārsti izvēlas dabīgus līdzekļus! Zemāk lasiet viņa pieredzi, lietojot CuraLin:

“Visiem lieliskajiem cilvēkiem, kas strādā CuraLife,

Ar lielu prieku es dalos savā pieredzē – lietoju jūsu produktu visu pagājušo gadu, tas ir pilnībā izmainījis manu un manas ģimenes dzīvi. Es varu pavisam atklāti teikt, ka CuraLin ir unikāls produkts, es neesmu redzējis kaut ko tik efektīvu visas savas medicīniskās karjeras laikā!

Mani sauc Dr. Maikls Fiškins, mana “pieredze” ar 2.tipa cukura diabētu sākās pirms 10 gadiem (neticami, cik ilgs laiks jau pagājis!)

Es devos uz ASV, lai piedalītos medicīnas konferencē, tas bija svarīgs pagrieziena punkts manā medicīnas karjerā.

Naktī pirms konferences es pēkšņi sajutu vājumu, es nespēju koncentrēties, man bija gremošanas traucējumi un es jutos izslāpis.

Sākotnēji es nodomāju, ka mans vecais hroniskais hepatīts atkal uzdarbojas (man bija pazīstami tā simptomi), tāpēc es tam nepievērsu pārāk daudz uzmanības. Diemžēl es maldījos. Laikam ejot, simptomi kļuva daudz nopietnāki.

Pēc atgriešanās mājās es nekavējoties devos uz slimnīcu, kurā strādāju, un lūdzu medmāsai veikt man pilnu asinsanalīzi. Biju absolūtā šokā, kad saņēmu analīžu rezultātus. Mans glikozes līmenis asinīs bija piecas reizes augstāks nekā norma!

Mans ģimenes ārsts (jā, mums, ārstiem, arī ir savi ārsti) ieteica man zaudēt svaru, nodarboties ar sportu un izrakstīja man metformīnu kā pirmo palīdzību.

Es biju labi informēts par to, cik nopietna slimība ir 2. tipa cukura diabēts, zināju, ka tas ir viens no galvenajiem sirds un asinsvadu slimību cēloņiem, tāpēc es biju ļoti apņēmīgs uzlabot savu patreizējo situāciju.

Es spēju samazināt savu ķermeņa svaru pietiekami ātri (ievērojot diētu un regulāri vingrojot), taču glikozes līmenis asinīs tik un tā saglabājās paaugstināts (ne tāds, kā tas bija iepriekš, bet joprojām daudz augstāks par normu).

Metformīna tabletes uz mani iedarbojās ļoti slikti. Man katru dienu bija vēdera sāpes un kolīts (man vajadzēja vairākus mēnešus, lai to izārstētu), un es vairs nevarēju to izturēt. Mans ārsts izrakstīja man citas tabletes, tādas kā Linagliptīns un Januvia, bet man sākās tieši tādas pašas blakusparādības, kas būtībā padarīja mani bezcerīgu.

Kā pēdējo iespēju ārsts man piedāvāja sākt injicēt insulīnu, bet es atteicos, es negribēju šāda veida ārstēšanu, es gribēju vienkāršu produktu bez blakusparādībām. Vai es vēlos pārāk daudz, es pie sevis nodomāju?

Kad manam ārstam aptrūkās atbildes, un es biju pilnībā vīlies tradicionālajā medicīniskajā ārstēšanā, es uzzināju par CuraLin. Man vajadzēja meklēt šāda veida produktu jau agrāk, taču kā ārstam man pagāja labs brīdis, pirms es sapratu, ka tradicionālā ārstēšana nav vienīgais iespējamais risinājums. Mans padoms ikvienam, kurš pašreiz lasa šo rakstu – negaidiet!

Es sāku lietot CuraLin, augu izcelsmes uztura bagātinātāju, un sev par lielu pārsteigumu es sāku justies labāk jau no pirmās lietošanas dienas!

Mans enerģijas līmenis saglabājās augsts, mana gremošanas sistēma jutās daudz labāk un, pats svarīgākais – mans glikozes līmenis ar katru dienu samazinājās!

Pirmajos 8 mēnešos pēc CuraLin lietošanas pirmo reizi 10 gadu laikā mana glikoze sasniedza normālu līmeni!

Es turpināju lietot CuraLin, ir pagājis mazliet vairāk nekā gads, lietoju 3 reizes dienā, mans HbA1c līmenis ir nostabilizējies, man nav nekādu negatīvu blakusparādību, un es jūtos fantastiski!

Pat mana sieva, kurai nav 2. tipa diabēts, to iesaka no sirds, šis produkts vienkārši ir padarījis mūs daudz laimīgākus.

Es vēlos Jums pateikt paldies no visas sirds par to, ka palīdzējāt man un manai ģimenei pārņemt savās rokās kontroli pār šo slimību, tagad mēs varam būt priecīgāki un baudīt dzīvi.

Paldies Jums,

Maikls”

Enjoying CuraLin? Share it with us!

Want to try CuraLin? Click here

Mēs nosūtām tikai uz Igauniju, Latviju un Lietuvu. Ja vēlaties nosūtīt preci uz citu valsti, lūdzu, apmeklējiet