CuraLife ir uzticīgs saviem klientiem. Lai palīdzētu mums izstrādāt efektīvus un drošus produktus, mēs sadarbojamies ar vadošo ekspertu un viedokļu veidotāju konsultatīvo padomi, kam ir būtiska loma mūsu pētījumu un attīstības veidošanā, kas turklāt sniedz arī padomus par jaunākajiem zinātniskajiem atklājumiem veselīga uztura jomā.

Dr. Uri Elijahu (Uri Eliyahu)

Dr. Uri Elijahu ir doktora grāds medicīnas zinātnē ar specializāciju epidemioloģijā. Viņš ir licencēts farmaceits un ieguvis maģistra grādu fizioloģijā un farmakoloģijā Telavivas universitātē. Viņš ir Izraēlas nacionālā farmaceitu žurnāla galvenais redaktors un vadošais pasniedzējs daudzās Izraēlas labākajās universitātēs.

Dr. Sāra Kaplana (Sarah Kaplan)

Dr. Sāra Kaplana ir klīniskā dietoloģe un vadošā uztura speciāliste. Ar vairāk nekā 30 gadus darba pieredzi viņa pašlaik vada Cilvēka uztura un diētas departamentu vadošajā privātajā veselības aprūpes sniedzēja institūcijā Izraēlā, kā arī Uztura zinātni Peres akadēmiskajā centrā. Viņai ir doktora grāds klīniskajā epidemioloģijā, ko viņa ieguvusi Telavivas universitātē.

Dr. Laurents Čoppe (Laurent Choppe)

Dr. Čoppe vada “Cukierman & Co. Life Sciences” un ir iesaistīts vairāk nekā 50 medikamentu tehnoloģiju un biotehnoloģiju korporatīvo finanšu darījumos un konsultāciju uzdevumos. Laurentam ir plaša pieredze zinātnes par dzīvību jomā, viņš ir vadījis daudzfunkcionālas komandas un izveidojis jaunus uzņēmumus farmaceitiskajā rūpniecībā, biotehnoloģijā, nutrikamentu un tiešajos patērētāju tirgos. Dr. Čoppe ir doktora grāds veterinārajā medicīnā no Parīzes XII universitātes, kā arī maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā no INSEAD.

LABĀKAI DZĪVEI

Mēs nosūtām tikai uz Igauniju, Latviju un Lietuvu. Ja vēlaties nosūtīt preci uz citu valsti, lūdzu, apmeklējiet