Atgriešanas politika

Pasūtījumu atcelšana un atsaukšana

1.1 Atteikuma tiesības. Jums ir tiesības atteikties no Līguma par Preču iegādi 60 kalendāro dienu laikā no faktiskās pasūtījuma piegādes dienas, nenorādot iemeslus. Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums jānosūta mums nepārprotams rakstisks paziņojums par savu lēmumu atteikties no Līguma par Preču iegādi. Šajā e-pasta vēstulē jānorāda pasūtījuma numurs, no kura vēlaties atteikties, kā arī vārds, uzvārds, e-pasta adrese un tālruņa numurs, kas izmantots šajā pasūtījumā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka 60 kalendārās dienas pēc piegādes jūsu atteikuma tiesības beidzas uz visiem laikiem.

1.2 Izņemšanas sekas. Ja jūs atkāpjaties no Līguma par Produktu iegādi 60 kalendāro dienu laikā, mēs bez liekas kavēšanās atmaksājam visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas, ja tādas ir (izņemot piegādes izmaksas, kas radušās par dārgāku piegādes veidu, jo jūs to izvēlējāties pie kases). Pēc atteikuma jūs bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā pēc jūsu paziņojuma par atteikumu nosūtīsiet atpakaļ Produktus, tostarp atvērtos un neatvērtos Produktus. Jums būs jāsedz Produktu nosūtīšanas atpakaļ mums izmaksas. Atmaksa tiks veikta, izmantojot to pašu maksājumu instrumentu, ko jūs izmantojāt sākotnējā darījumā, parasti kreditējot jūsu kredītkarti. Par šādu atmaksu jums netiks iekasēta nekāda papildu maksa. Mēs varam aizturēt atmaksu, līdz neesam saņēmuši atpakaļ Produktus vai pierādījumus no jums, ka esat nosūtījis atpakaļ Produktus.

1.3 Pasūtījumu atcelšana. Jūs varat arī atcelt savu pasūtījumu, paziņojot mums par to rakstiski jebkurā laikā pirms pasūtījuma piegādes. Šādā gadījumā tiks piemēroti attiecīgie iepriekš norādītie atteikuma tiesību nosacījumi. Mēs būtu pateicīgi, ja jūs mums norādītu sava lēmuma atsaukt vai anulēt pasūtījumu iemeslu.

1.4 Izņemšanas un anulēšanas ierobežojumi. Jūs vairs nevarat atcelt savu pasūtījumu un/vai atteikties no Līguma par Produktu iegādi, kad ir beidzies atteikuma tiesību termiņš. Jebkuras likumā noteiktās tiesības, kas jums varētu būt attiecībā uz šo Produktu kvalitāti, paliek neskartas.

Mēs nosūtām tikai uz Igauniju, Latviju un Lietuvu. Ja vēlaties nosūtīt preci uz citu valsti, lūdzu, apmeklējiet