CuraLife.lv Privātuma politika

Informācija, ko mēs apkopojam un izmantojam

SIA CuraLifelv (“CuraLife”\”CuraLife.lv”) ir vienīgais šajā vietnē apkopotās informācijas īpašnieks. Mēs nepārdosim, nedalīsimies un neiznomāsim šo informāciju citiem citos veidos, kas atšķiras no šajā paziņojumā atklātā. CuraLife apkopo informāciju no mūsu lietotājiem vairākos dažādos mūsu vietnes punktos.

Konta izveide

Veidojot kontu, jūs sniedzat CuraLife.lv šādu informāciju:

  • Tavs vārds
  • Tava epasta adrese
  • Jūsu norēķinu un piegādes adrese
  • Jūsu tālruņa numurs

Pasūtīšana

Veicot pirkumu, mēs pieprasām informāciju no lietotāja mūsu pasūtījuma veidlapā. Šeit lietotājam ir jānorāda sava kontaktinformācija (vārds, piegādes adrese, norēķinu adrese, kredītkartes numurs un derīguma termiņš). Šī informācija tiek izmantota norēķinu vajadzībām un klienta pasūtījuma izpildei. Ja mums ir grūtības apstrādāt pasūtījumu, šī kontaktinformācija tiek izmantota, lai sazinātos ar klientu.

Sīkdatnes

Sīkdatne ir datu daļa, kas tiek glabāta lietotāja cietajā diskā un satur informāciju par lietotāju. Izmantojot vietni, jūs piekrītat, ka mēs varam ievietot šāda veida sīkdatnes jūsu ierīcē. Mēs izmantojam gan sesijas, gan pastāvīgās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošana no mūsu vietnes nekādā veidā nav saistīta ar kādu personu identificējošu informāciju. Sīkdatnes ļauj mums izsekot un mērķēt uz mūsu lietotāju interesēm. Šīs sīkdatnes atceras jūsu veiktās izvēles, lai uzlabotu jūsu pieredzi. Mēs analizējam šo informāciju, lai uzlabotu jūsu turpmāko pieredzi mūsu vietnē.

Lietojuma izsekošana

CuraLife datubāze izseko trafiku visā mūsu vietnē. Šī informācija tiek izmantota, lai apkopotu kopējo statistiku, un tā netiek reģistrēta individuālā līmenī. Tas ietver IP (interneta protokola) adreses, pārlūkprogrammas veidu, ISP (interneta pakalpojumu sniedzēju), novirzīšanas/izejas lapas, platformas veidu, datuma/laika zīmogu un klikšķu skaitu, lai analizētu tendences, administrētu vietni, izsekotu lietotāja kustību kopumā. . Statistika palīdz mums izlemt, kuri produkti un pakalpojumi vislabāk apkalpo mūsu dalībniekus un viesus.

Tirgus izpēte

Ar jūsu iepriekšēju vienošanos mēs varam ar jums sazināties pa e-pastu, pastu, SMS vai tālruni:

  • ar detalizētu informāciju par piedāvājumiem un informāciju par CuraLife.lv produktiem vai pakalpojumiem.
  • klientu izpētei piem.

lai palīdzētu uzlabot mūsu pakalpojumus, produktus un vietni.

Varat izvēlēties vairs nesaņemt no mums mārketinga informāciju, veicot tālāk norādītās darbības.

  • noklikšķinot uz saites “atrakstīties” jebkura mūsu e-pasta apakšā, lai izvēlētos e-pasta saziņu.
  • Sazinoties ar mums, izmantojot vietnes “Sazinieties ar mums” lapu.
  • Rakstot mums uz CuraLifelv SIA Silmaču iela 4, Rīga, LV-1012, Latvija.

Drošība

CuraLife veic visus piesardzības pasākumus, lai aizsargātu mūsu lietotāju informāciju. Kad lietotāji mūsu vietnē iesniedz sensitīvu informāciju, jūsu informācija tiek aizsargāta gan tiešsaistē, gan bezsaistē. Kad mūsu reģistrācijas/pasūtījuma veidlapā lietotājiem tiek lūgts ievadīt sensitīvu informāciju (piemēram, kredītkartes numuru un/vai sociālās apdrošināšanas numuru), šī informācija tiek šifrēta un aizsargāta ar labāko šifrēšanas programmatūru nozarē — Secure Socket Layers (SSL). Ja mēs nolēmām mainīt savu privātuma politiku, mēs publicēsim šīs izmaiņas šajā paziņojumā par konfidencialitāti, mājaslapā un citās vietās, kuras mēs uzskatām par piemērotām, lai mūsu lietotāji vienmēr būtu informēti par to, kādu informāciju mēs apkopojam, kā to izmantojam un kādos apstākļos. ja tāds ir, mēs to atklājam. Mēs izmantosim informāciju saskaņā ar privātuma politiku, saskaņā ar kuru informācija tika vākta. Tomēr, ja mēs izmantosim jūsu personu identificējošo informāciju citādi, nekā norādīts savākšanas laikā, mēs jūs informēsim pa e-pastu. Jums būs iespēja izvēlēties, vai mēs izmantojam jūsu informāciju šādā atšķirīgā veidā. Tomēr, ja esat atteicies no jebkādas saziņas ar vietni vai izdzēsis/deaktivizējis savu kontu, ar jums nesazināsies, un jūsu personiskā informācija netiks izmantota šajā jaunajā veidā. Turklāt, ja mēs veiksim būtiskas izmaiņas mūsu privātuma praksē, kas neietekmē mūsu datubāzē jau saglabāto lietotāja informāciju, mēs savā tīmekļa vietnē ievietosim pamanāmu paziņojumu, informējot lietotājus par izmaiņām. Dažos gadījumos, kad ievietosim paziņojumu, mēs arī nosūtīsim e-pasta ziņojumu lietotājiem, kuri ir izvēlējušies saņemt no mums paziņojumus, informējot viņus par izmaiņām mūsu privātuma praksē.

Mēs nosūtām tikai uz Igauniju, Latviju un Lietuvu. Ja vēlaties nosūtīt preci uz citu valsti, lūdzu, apmeklējiet