CuraLife is proud to have helped thousands of people worldwide

Hear some of their stories

allen-ndcnzx8z8mqdiaynmtvw8kk6g4rgtywf2ruuqhfox4

“Kopš es sāku lietot CuraLin, mans cukura līmenis asinīs ir nokrities par 45%, esmu sajūsmā par tik lielisku uzlabojumu. FANTASTISKI!!!”*

– Alens Viljams (Allen Williams)

heads_0004_Layer-2-ndcoptovka6tfhc8e0xsy19fqd3kxpq5az0isz15go

“Pēc 5 mēnešu ilgiem pētījumiem un dažādu kombināciju izmēģināšanas es esmu beidzot atradusi neticamas, dabīgas kapsulas, kas notur manu cukuru katru dienu 5-5,5 robežās.”*

– Mita Ramčurna (Mita Ramchurn)

Tahera-ng50scvwc3nucgxb1o2bpruim7fq20t525le3dj7c8

“Es lietoju CuraLin jau 3 mēnešus. Esmu samazinājusi savu diabētisko medikamentu devu, un mans cukura līmenis vairs nepieaug. Ļoti labs līdzeklis! Paldies!”

– Dr. Tahera Bakvi (Tahera Baqui)

heads_0001_Layer-5-ndcopo1uf9z3htkfayi1j2oo61vdnj3ra73lxb9ii0

“Vienkārši satriecoši, 3 mēnešu laikā mans vidējais rādītājs 10,4 nokrita uz 5,6. Tagad man ir pilnvērtīgs miegs, bez nekādas skriešanas uz tualeti, man vairs nav sausuma sajūtas mutē un man ir neticami augsts enerģijas līmenis”*

– Stīvs Knibbs (Steve Knibbs)

“Lietojot CuraLin un pievēršot uzmanību savai ogļhidrātu uzņemšanai, man bija iespējams efektīvāk kontrolēt savu cukura līmeni asinīs, nekā tas bija tradicionālo medikamentu gadījumā. Es jau gandrīz gadu lietoju Karela ekstraktu CuraLin veidolā, un tikai ļoti retu reizi mans cukurs tukšā dūšā ir ārpus rekomendētā 4-8 mmol/l, un tas nepieaug vairāk nekā par 0,5 pat tad, kad es pārlieku aizraujos ar ogļhidrātiem. Šis līdzeklis man ir lielisks atklājums.”

– Deivids Krofords (David Crawford)

“Pēc izmēģinājuma paciņas es iegādājos šo produktu vēl un esmu ļoti apmierināts ar rezultātiem. Apmēram pirms desmit nedēļām mani rādītāji bija pāri 20, un man bija paredzēts sākt lietot insulīnu, bet ar diētas palīdzību un nelielām fiziskām aktivitātēm es spēju samazināt cukuru līdz 9 un 10. Šobrīd pēc nedaudz vairāk kā 3 nedēļu lietošanas mani rādītāji ir 6 un 7, un es jūtos daudz labāk. Tagad esmu pārtraucis lietot Metformin, un tā vietā lietoju CuraLin kapsulas. Noteikti pasūtīšu vēl, jo esmu ļoti apmierināts ar pašreizējiem rezultātiem. Pēdējo desmit nedēļu laikā esmu zaudējis vairāk nekā 9 kg liekā svara, tāpēc kopā ar diētas ievērošanu, mazliet vingrošanas un CuraLin lietošanas izskatās, ka pēc desmit gadiem mans diabēts beidzot uzlabojas.”

– Normans Apperlejs (Norman Apperley)

“Šis produkts ļoti efektīvi samazināja manu glikozes līmeni un notur to normas robežās.”

– Ādams Reimans (Adam Raman)

“Pateicoties Curalife, man ir atgriezusies mana enerģija, un mans cukura līmenis ir samazinājies, esmu ļoti apmierināts ar rezultātiem.”

– Šons Hīlijs (Sean Healy)

“Trešajā dienā pēc šo tablešu lietošanas uzsākšanas mans cukurs asinīs nokritās no 170 uz 107.”

– Toms Silcers (Tom Silzer)

“Izmēģināju CuraLin, un tas palīdzēja manam cukura līmenim samazināties. Tāpat arī tas samazināja manu apetīti. Rekomendēju visiem.”

– Kīts Flemings (Keith Fleming)

“CuraLin ir fantastisks! Es biju sajūsmā pēc izmēģinājuma kapsulu lietošanas. Pirmajā dienā mans cukura līmenis nokritās no pāri par 8 uz zem 6. Es lietoju 4 līdz 6 kapsulas dienā. Pēc dažiem mēnešiem es sapratu, ka man vajag lietot vairs tikai 2 kapsulas dienā un nedēļā – aptuveni 6. Esmu ieteicis CuraLin saviem draugiem, kas arī slimo ar 2. tipa cukura diabētu.”

– Deivids Viedemanns (David Wiedemann)

“Mans cukurs septītajā dienā nokritās no 11 uz 8,6!”

– Marija Antoniou (Maria Antoniou)

“Es tikai vēlējos pateikt lielu paldies visai CuraLife komandai. Jūs droši vien saņemat milzīgu skaitu šādu e-pastu. Es gaidīju rindā uz svarīgu operāciju savam plecam, taču mans HBA1C bija ļoti augsts, līdz ar to ārsts man paskaidroja, ka es varu arī nomirt uz operācijas galda. Tas mani, protams, ļoti izbiedēja un man vajadzēja samazināt savu HBA1C, bet man neviens nepalīdzēja, un es jutu, ka nesaņemu pietiekamu atbalstu no sava endokrinologa un viņa komandas. Tāpēc es meklēju palīdzību internetā un uzgāju informāciju par CuraLin. Es rūpīgi izlasīju šo informāciju, bet es vienmēr esmu baidījusies no zāļu lietošanas, kas ir iegādātas no interneta, pateicoties visām negatīvajām ziņām. Taču, neskatoties uz to, es pasūtīju savu izmēģinājuma paku un sāku lietot CuraLin, kad mans HBA1C bija 149. Pabeidzot savu izmēģinājuma paku, es uztaisīju asinsanalīzes, un mans HBA1C bija 137. Es biju visai pārsteigta, tāpēc nopirku šīs kapsulas vienam mēnesim, kamēr es gaidīju piegādi, es uztaisīju vēl vienu asinsanalīzi, un mans HBA1C joprojām kritās – tas bija nokrities no 137 uz 117, pēc tam 115, un tieši pirms es uzsāku nākamo CuraLin iepakojumu, mans HBA1C rādīja 107. Tagad es lietoju CuraLin jau mēnesi, es uztaisīju piektdien 24.22.2017. HBA1C analīzi, un mani rezultāti ir vienkārši satriecoši – tagad mans HBA1C ir 89! Jau kopš 2011. gada mans rādītājs nekad nav bijis zem simta! Tagad es ceru, ka man beidzot atļaus veikt manu pleca operāciju, kas ir novilcināta tik ilgu laiku. Paldies, CuraLife, jūs burtiski izglābāt manu dzīvību xxx”

– Melodija Tovnsenda (Melody Townsend)

“My levels have dropped to normal in the past 4 weeks… I am over the moon…
I had an HbA1c check on Monday and the results were fantastic. In only four weeks my levels have dropped from 60 to 50. I altered nothing in my diet or exercise. This result is purely down to CuraLin. My doctor is astounded and is happy to recommend CuraLin to other patients.
Thanks to CuraLife for this brilliant natural supplement!!!! Wow”

– Janet Husdell

“Until two months ago my blood sugar levels were extremely difficult to ‘manage’. The only options available from my Health Centre appeared to be increasing dosages of Metformin and Gliclazide … I was, in fact, on the maximum recommended doses and had been informed that the next stage was ‘Insulin’ by injection…Suffice to say that since beginning with the ‘starter sample’ I have not looked back, my blood sugars are more easily managed, my appetite and digestion are better and I am no longer under the threat of ‘next step insulin’. Having positive results from the use of ‘CuraLin’ also helps with what I term ‘diabetes depression’…Using ‘CuraLin’ has allowed me to form a more positive frame of mind in relation to my diabetes control … as I can ‘see’ positive reductions in blood sugar levels and better management and therefore I become more positive mentally and thus a happier (I hope) human being!
…to say that the use of this product has changed my life would be an understatement.
My first blood sugar tests every morning are now showing regular returns of between 4 and 6 and I have been able to reduce my Metformin and Gliclazide medications to 50% of previous intake.
Thanks again for an excellent product and excellent customer support.”

– Malcolm Crawford

Dr. Kaplan

Dr. Rodrigez

Dr. Eliyahu

Mēs nosūtām tikai uz Igauniju, Latviju un Lietuvu. Ja vēlaties nosūtīt preci uz citu valsti, lūdzu, apmeklējiet